22 lipca 2024


Konferencja „Fabryka Przyszłości – w drodze do Przemysłu 4.0” już po raz czwarty organizowana jest przez cztery firmy z branży automatyzacji procesów wytwarzania: Balluff, Fanuc, Wago i Lapp Kabel. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 października.

W różnych miejscach na terenie Wrocławia uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami dotyczącymi Fabryki Przyszłości. Podczas konferencji przedstawione zostaną najnowsze trendy i kierunki rozwoju systemów sterowania oraz informacje jak zbudować, zmodernizować zakłady produkcyjne, aby były jak najbardziej efektywne. Wiele miejsca w tegorocznej edycji poświęcone zostanie bezpieczeństwu danych produkcyjnych i zagadnieniom współczesnego projektowania.
Ponadto, organizatorzy zapraszają studentów wyższych uczelni technicznych do udziału w konkursie na koncepcję instalacji demonstracyjnej prezentującej ideę Przemysłu 4.0. Formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie szczegóły konkursu dostępne są na stronie konferencji, w zakładce – dla studentów. Uczestnicy mogą zgłaszać prace, które będą mieć w przyszłości wartość użytkową lub dydaktyczną. Na zwycięzców, których wyłoni komisja konkursowa, czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.
Konferencja rozpocznie się i zakończy we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia, a jej kolejne części będą odbywały się równolegle w siedzibach trzech firm – organizatorów wydarzenia.

www.przemysl40.pl