28 maja 2024


Z uwagi na wprowadzone przez rząd poważne ograniczenia funkcjonowania naszej gospodarki i przemysłu, zostaliśmy zmuszeni aby dokonać pewnych zmian w harmonogramie i sposobie wydawania naszego magazynu „Projektowanie i Konstrukcje Inżynierskie”.

Wydanie kwietniowe, które normalnie miało ukazać się w tych dniach, nie pojawi się jako oddzielny numer czasopisma, ale ukaże się jako numer łączony z wydaniem majowym (planowana emisja w drugiej połowie maja).

Zamknięcie wielu firm i przejście ich pracowników na pracę zdalną, a także utrudnienia w funkcjonowaniu Poczty Polskiej, spowodowały, że postanowiliśmy przygotować najbliższe wydania „Projektowania i Konstrukcji Inżynierskich” wyłącznie w formie elektronicznej.

Oczywiście, po poprawie i normalizacji warunków, i planowanym „odmrożeniu” gospodarki, chcemy powrócić do papierowej formy wydawania „Projektowania i Konstrukcji Inżynierskich”.

Mając nadzieję, że nasze decyzje spotkają się z Państwa zrozumieniem możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań aby zachować poziom naszego magazynu, mimo tych niesprzyjających okoliczności.