22 lipca 2024

 

Targi ITM INDUSTRY EUROPE – największe krajowe wydarzenie dedykowane przemysłowi – odbędą się w tym roku stacjonarnie i online. Tegoroczne wydarzenie ma odbywać się w nowej formule, łączącej tradycyjne targi z koncepcją wirtualnych spotkań. Internetowa platforma spotkań ma poszerzyć tradycyjną ofertę targów, umożliwiając uczestnikom poznanie kontrahentów z całego świata za pośrednictwem narzędzia online.

Tradycyjnie już targi obejmować będą salony tematyczne poświęcone konkretnym branżom przemysłowym. W ramach Salonu MACH-TOOL przedstawione zostaną najnowsze osiągnięcia w obróbce metali. W SMART FACTORY będzie można zobaczyć procesy produkcji w nowoczesnych fabrykach z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i rozwiązań. Ekspozycja METALFORUM to salon poświęcony metalurgii, hutnictwu, odlewnictwu i przemysłowi metalowemu. SURFEX to nazwa Salonu Technologii Obróbki Powierzchni. Eksponowanym tam produktom i maszynom towarzyszyć ma Poligon Umiejętności – wyjątkowy pokaz obróbki powierzchniowej różnymi metodami. Salon WELDING poświęcony jest spawalnictwu.

Targi to nie tylko bogata ekspozycja i pokazy maszyn, ale także interesujący program. W hybrydowej formule odbędzie się m.in. spotkanie Industry Next. Wydarzenie zostanie poświęcone programom wsparcia oraz funduszom pomocowym.

Na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich razem z ITM INDUSTRY EUROPE odbywać się będą – w tym samym czasie – Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions – targi druku i skanu 3D, Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Forum Odlewnicze Focast. Szczególny nacisk na relacje biznesowe oraz pozyskiwanie nowych kontaktów stawiany jest podczas targów Subcontracting. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców szukających podwykonawców przemysłowych oraz zleceniobiorców gotowych na nowe wyzwania zawodowe. Aranżacja spotkań tych dwóch grup zawodowych realizowana jest w trakcie międzynarodowych spotkań kooperacyjnych Subcontracting Meetings. W ramach tegorocznej edycji targów Subcontracting będzie można także wziąć udział w dwudniowym seminarium (1-2 września) skierowanym do osób zainteresowanych rozwinięciem działalności o rynki zagraniczne oraz promocją polskiego podwykonawstwa poza granicami kraju.

Targi potrwają od 31 sierpnia do 3 września 2021 r.

Więcej na: www.itm-europe.pl