19 czerwca 2024

 

W dniach 26 i 27 października 2021 roku, w Warszawie, odbędzie się czwarta edycja Technovation Forum, konferencji poświęconej rozwojowi innowacyjności w działalności inżynierskiej, począwszy od prac badawczo-rozwojowych, a na produkcji gotowego wyrobu kończąc.

technovation forum

W programie konferencji jest 19 prelekcji i 7 sesji dyskusyjnych. Ponadto odbędzie się ceremonia wręczenia nagrody Technovation Award 2021, a uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Global Solution Center firmy ABB. Wśród poruszanych zagadnień znajdzie się między innymi problematyka projektowania niezawodnościowego Design for Reliability (DfR), projektowania pod montaż – Design For Assembly (DFA) i wspierania projektów R&D z wykorzystaniem nowych platform i narzędzi. Nie zabraknie też tematyki motywacji i inspiracji w działalności badawczo-rozwojowej.

Technovation Forum gromadzi uczestników z różnych branż, umożliwiając wymianę doświadczeń i wzajemne inspirowanie się rozwiązaniami spoza własnego sektora działalności. W konferencji można wziąć udział także w formie on-line.

technovationforum.pl