13 kwietnia 2024

 

(artykuł reklamowy)

Holding EJOT jest światowym liderem w zakresie techniki mocowań. W 2022 roku obchodzi stulecie. Kluczem do sukcesu było innowacyjne podejście do produktów i nacisk na ich najwyższą jakość.

EJOT EVO PT evolution
EJOT, tworząc EVO PT® połączył po raz pierwszy wiedzę z zakresu produkcji i technologii skręcania z metodami symulacji komputerowej połączenia

Przełomowym momentem w kształtowaniu marki EJOT było opracowanie wkręta PT® w 1978 roku. Do dziś jest to najmocniej kojarzony z marką produkt. Wraz z rozwojem gwintu PT®, a następnie DELTA PT®, EJOT dwukrotnie pisał historię połączeń samogwintujących w tworzywach sztucznych. Aby pozostać wiernym tej tradycji, powstała duża, interdyscyplinarna grupa rozwojowa, która przez wiele lat intensywnie pracowała nad stworzeniem godnego następcy.
Owocem jej pracy jest wkręt EVO PT®, który wyznacza nowe standardy w połączeniach bezpośrednich w tworzywach sztucznych. Obok doskonałych właściwości mocujących oraz wyjątkowej elastyczności procesów montażowych pozwala na wysoką przewidywalność połączenia już na etapie projektowania.

 

Cały artykuł dostępny jest w wydaniu 5/6 (176/177) Maj/Czerwiec 2022

pobierz pdf