25 czerwca 2024


Narzędzia symulacyjne na platformie 3DExperience to nowa generacja programów metody elementów skończonych dla inżynierów.  15 czerwca odbędzie się seminarium (oraz warsztaty) organizowane przez firmy BUDSOFT i Dassault Systèmes, na temat nowych produktów SIMULII dostępnych na tej platformie.

Nowe narzędzia umożliwiają przygotowanie i wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych i termicznych bazujących bezpośrednio na modelach CAD powstałych w CATII V5 i V6, całkowicie eliminując problemy związane z importem/eksportem geometrii. Narzędzia te łączą zaawansowane opcje solvera Abaqus z intuicyjną obsługą środowiska CATII oraz pracą grupową ENOVII. Pozwala to przeprowadzać wiarygodne symulacje już na etapie projektowania, także przez osoby nie będące ekspertami w dziedzinie MES. Podczas planowanych warsztatów uczestnicy seminarium będą mogli przygotować samodzielnie symulacje MES z wykorzystaniem tych nowych produktów SIMULII. Będzie to również okazja do dyskusji na temat platformy 3DExperience i do zapoznania się z jej możliwościami.

Uczestnictwo w seminarium, które odbędzie się w krakowskiej siedzibie Dassault Systèmes, przy ul. Kapelanka 42B, jest bezpłatne. Wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja.

www.budsoft.com.pl