25 czerwca 2024


artykuł reklamowy

Firmy EFL i DPS Software przygotowały specjalną ofertę leasingową „3 pierwsze raty 1 EUR” na oprogramowanie SOLIDWORKS, SolidCAM, Alphacam, SWOOD oraz Sage. W ramach promocyjnej oferty klient otrzymuje 3 pierwsze raty w wysokości 1 euro. Wkład własny już od 10%, finansowanie na okres 36 miesięcy i elastyczny harmonogram spłat to warunki brzegowe, które świadczą o atrakcyjności oferty.

solid works

Dopełnieniem oferty jest wiedza doradców EFL specjalizujących się w finansowaniu produktów IT, którzy zapewniają profesjonalną obsługę klientów zainteresowanych nabyciem oprogramowania.
Wciąż niewielkie zainteresowanie finansowaniem sprzętu i oprogramowania IT wynika między innymi z niewielkiej świadomości polskich przedsiębiorców co do tego, że leasingiem oprócz samochodu czy maszyny można również sfinansować komputer, drukarkę czy serwery – mówi Tomasz Sprysak, Senior Relationship Manager Rynku Maszyn i Urządzeń w EFL. Jeszcze słabiej wygląda wiedza dotycząca leasingu niematerialnych dóbr IT, jakimi są licencje czy oprogramowanie. W szczególności dotyczy to najmniejszych firm, które dopiero rozkręcają swój biznes i nie zawsze zdają sobie sprawę, że mogą większość inwestycji sfinansować leasingiem.
Leasing sprzętu IT w Polsce wciąż stanowi niewielki odsetek w portfelu branży leasingowej, choć z roku na rok jego udział zwiększa się. W całym 2018 roku stanowił 1,2% rynku, rok wcześniej – 1,1%. W niektórych krajach europejskich jest to nawet 10-12%.
Dla EFL Rynek IT jest ważnym obszarem działalności. W 2018 roku leasingodawca sfinansował sprzęt o wartości niemal 100 mln zł i wypracował ponad 10% udział w tym segmencie.
Nowa oferta promocyjna stworzona wraz z DPS Software idzie o krok dalej i umożliwia przedsiębiorcom atrakcyjne finansowanie oprogramowania.

Flagowym programem oferowanym przez DPS Software jest SOLIDWORKS – jeden z najpopularniejszych na świecie programów do projektowania w 3D. Oprogramowanie wspiera inżynierów i projektantów w tworzeniu innowacyjnych produktów w krótszym czasie i przy mniejszych kosztach, a wykorzystywane jest w każdej branży przemysłu. Motoryzacja i transport, budownictwo, lotnictwo, medycyna, przemysł przetwórczy i wydobywczy, opakowania, urządzenia przemysłowe – to tylko część obszarów, w których SOLIDWORKS odgrywa dużą rolę. Co więcej, program wykorzystywany jest zarówno przez małe firmy, jak i duże międzynarodowe przedsiębiorstwa. Łatwość wdrożenia i intuicyjna obsługa powodują, że jest to najczęściej wybierane rozwiązanie przez firmy projektowe i produkcyjne. Oprogramowanie ma już 6 milionów użytkowników na całym świecie, a liczba osób, które zdobyły przynajmniej jeden certyfikat potwierdzający umiejętności w posługiwaniu się różnymi narzędziami SOLIDWORKS przekroczyła 330 tysięcy. Z możliwości tego oprogramowania coraz częściej korzystają polskie firmy, a inżynierowie opuszczający progi uczelni technicznych posiadają często zaawansowane już umiejętności posługiwania się tym programem, często potwierdzone międzynarodowym certyfikatem.
Pozostałe programy dostępne w ofercie leasingowej to SOLIDWORKS, SolidCAM, Alphacam, SWOOD oraz Sage.
Od ponad 22 lat wspieramy przedsiębiorców z zakresie oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM, a od ubiegłego roku również ERP. Korzystanie z innowacyjnych i jednocześnie dobrych i sprawdzonych rozwiązań IT jest dla wielu firm elementem stanowiącym o ich przewadze konkurencyjnej – podkreśla Paweł Dziadosz, Dyrektor Zarządzający DPS Software – Dlatego, dostarczając oprogramowanie zwracamy szczególną uwagę na dostosowanie naszej oferty do potrzeb i możliwości danego przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość. Wspólnie z firmą EFL przygotowaliśmy propozycję zakupu rozwiązań programowych z naszego portfolio na warunkach finansowych, jakie do tej pory były osiągalne jedynie przy nabyciu środków trwałych.

Promocja potrwa do 31.12.2019 r.
Więcej informacji: https://efl.pl/pl/oferta-leasing/sprzet-it/
oraz
https://www.dps-software.pl/specjalna-oferta-leasingowa-oprogramowanie-cad-cam-cae-pdm-solidworks/