22 lipca 2024

 

(artykuł reklamowy)

A5500 Flag Printer v06 lowres 1

Dzięki rozwiązaniom automatycznej identyfikacji kabli firmy Brady można aplikować etykiety samolaminujące lub z flagą z oszczędnością czasu do 10 sekund na każdym kablu. Dowiedz się więcej z krótkich polskich filmów, jak zoptymalizować swoje procesy.

Zautomatyzowane etykietowanie może znacznie przyspieszyć identyfikację przewodów, komponentów i kabli. Pozwala spełnić wymagania dotyczące identyfikowalności przy jednoczesnym zachowaniu rentowności.

Oferujemy kompletne, zautomatyzowane rozwiązanie do etykietowania obejmujące etykiety klasy przemysłowej, zautomatyzowane oprogramowanie do drukowania etykiet oraz zautomatyzowane systemy drukowania i nakładania.

Niezawodne etykiety są wybierane lub projektowane z myślą o trwałości i czytelności w Twoim środowisku pracy. Są one automatycznie drukowane za pomocą inteligentnego oprogramowania do drukowania etykiet oraz systemów drukowania i nakładania, które mogą być w pełni zintegrowane z Twoim środowiskiem i korzystać z istniejących danych.

Wraptor A6500

Drukuje i aplikuje etykiety na przewody w czasie poniżej 5 sekund! Aplikuje etykiety o różnych szerokościach do 50,80 mm oraz długościach od 19,05 do 76,20 mm. Minimalizuje odpad z taśmy dzięki funkcji oszczędzania taśmy.

081508brady 387 lowres 1Obejrzyj wideo z Wraptor A6500

Wraptor A6200

Większa uniwersalność oraz niewielka waga i małe rozmiary. Przedstawiamy kompaktowe zautomatyzowane urządzenie firmy Brady do tworzenia etykiet, zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności pracy.

Obejrzyj wideo z Wraptor A6200

BradyPrinter A5500

Automatyzuje nakładanie etykiet z flagą na kable i przewody w ciągu 5 sekund. Bardzo wszechstronna i potrafi bez żadnej regulacji identyfikowaćprzewody o średnicy od 1,52 mm do 15,24 mm oraz nakładać etykiety o szerokości do 50,8 mm i długości od 19,05 mm do 76,20 mm. Pełnokolorowy ekran dotykowy i nowoczesny interfejs użytkownika dodatkowo zwiększają elastyczność i łatwość obsługi.

Obejrzyj wideo z A5500

Kompleksowe rozwiązania w zakresie identyfikacji przewodów i kabli

Dobrze oznakowane przewody, kable i komponenty zapewniają specjalistom błyskawiczny wgląd w sposób funkcjonowania i podłączenia danej instalacji. To z kolei umożliwia sprawniejsze przeprowadzanie napraw, modernizacji i uaktualnień w bardziej bezpieczny sposób, z ograniczeniem ryzyka błędu popełnionego przez człowieka. Profesjonalne etykiety identyfikacyjne są bardziej złożone, niż może się wydawać. W zależności od wykonywanych zadań może się okazać, że lepiej wybrać etykietę z bardziej trwałego materiału, zapewniającego jej czytelność przez cały czas eksploatacji kabla lub komponentu.

Odkryj rozwiązania do identyfikacji kabli

Brady Polska
www.brady.pl