3 marca 2024


Tegoroczne Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, największa tego typu impreza w Europie Środkowo-Wschodniej, odbędą w Targach Kielce od 8 do 10 października.

transexpo01

Autobusy miejskie i turystyczne, trolejbusy, pojazdy specjalistyczne (holowniki, wsparcia technicznego i in.), części i wyposażenie autobusów i zaplecza technicznego, infrastruktura i systemy informatyczne w transporcie – wszystko to znajdzie się na październikowej wystawie w Kielcach.
W tym roku będzie to ostatnia edycja TRANSEXPO w cyklu dorocznym. Następne targi zaplanowane są bowiem na 2016 rok.
Targom towarzyszyć ma atrakcyjny program spotkań i szkoleń, zarówno dla kadry zarządzającej w firmach przewozowych i spółkach transportu publicznego, jak i dla pracowników technicznych. Wśród nich – przede wszystkim – specjalistyczna konferencja Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej, wieloletniego współorganizatora TRANSEXPO. Podczas tegorocznych targów po raz pierwszy odbędą się również Mistrzostwa Polski Kierowców Minibusów i Samochodów Dostawczych. W drugim dniu targów na terenach targowych każdy kierowca będzie mógł wziąć udział w finale i powalczyć o tytuł, puchar oraz nagrody.

Więcej szczegółów na www.targikielce.pl