26 maja 2022

 

profiTEMP TM

Meusburger ProfiTEMP TM to urządzenie do kompleksowej diagnostyki stanu grzałek, czujników i przyłączy kablowych układów GK, zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymagań producentów form, narzędzi oraz działów utrzymania ruchu i serwisu.

 

metal work series R5

Metal Work rozszerzył ofertę siłowników obrotowych o serię napędów wahadłowych R5, które charakteryzują się zwartą konstrukcją i lekkością. Napędy serii R5 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest praca w krótkich cyklach z dużą szybkością.

 

Revolox 2

Pierścienie ustalające Revolox zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniach wysokoobrotowych, od napędów elektrycznych po przekładnie mechaniczne. Nowatorski mechanizm samoblokujący ułatwia konstruktorom projektowanie złożeń pracujących na wysokich obrotach, zapewniając łatwość instalacji pierścieni, odpowiednią dla produkcji seryjnej i bezpieczne ustalenie współpracujących elementów.

 

metalwork multifix 2

seria Multifix

Te funkcjonalne i wytrzymałe siłowniki kompaktowe firmy Metal Work są dalszym rozwinięciem znanej i sprawdzonej serii CMPG. Zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić montaż z wielu stron różnymi metodami, zasilanie sprężonym powietrzem po obu stronach oraz podwójne rowki do montażu czujników, zarówno od strony górnej, jak i dolnej.