22 lipca 2024

 

KBP promotion teaser productpage desktop pl

Keyboard Pro with Numpad to pełnowymiarowa klawiatura z oddzielną klawiaturą numeryczną, skonstruowana po to, by wspomóc tworzenie cyfrowych modeli 3D i profesjonalnych projektów. Kompaktowa szerokość umożliwia lepsze umiejscowienie myszki lub cyfrowego pióra, co przekłada się na bardziej naturalną i wygodną postawę ciała. Dwanaście programowalnych klawiszy 3Dconnexion zapewnia dostęp do najczęściej używanych poleceń specyficznych dla danej aplikacji, pozwalając oszczędzić czas i utrzymać koncentrację.

Keyboard Pro with Numpad LP Workflow US INT

Idealna pozycja myszy

Klawiatura jest pełnowymiarowa, ale z oddzielną klawiaturą numeryczną, co redukuje całkowitą szerokość urządzenia. Pozwala to na umieszczenie myszy lub cyfrowego pióra w wygodnym miejscu, a także na utrzymanie ramion, przedramion i dłoni w bardziej rozluźnionej pozycji.

Obie klawiatury, główna i numeryczna, posiadają ergonomicznie ukształtowane wklęsłe klawisze, które doskonale dopasowują się do opuszków palców. Matowa powłoka i zaokrąglone krawędzie zapewniają przyjemne odczucia oraz dokładność niezależnie od miejsca naciśnięcia klawisza. Zaawansowany mechanizm nożycowy gwarantuje minimalny opór i stabilność klawiszy. Nasadki klawiszy są wypalane laserowo, co zapewnia trwałość nadruku.

Bezpieczna łączność

Połączenie przewodowe oraz szyfrowana komunikacja między klawiaturą główną a numeryczną zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, który spełnia wymagania klientów korporacyjnych. Zintegrowany z klawiaturą bezprzewodowy hub umożliwia bezproblemowe i wygodne połączenie wszystkich urządzeń bezprzewodowych firmy 3Dconnexion, dzięki czemu możesz cieszyć się porządkiem na biurku.

Oferta specjalna: Keyboard Pro Special Bundle

CadMouse Pro Wireless bezpłatnie do każdej zakupionej klawiatury Keyboard Pro with Numpad. Oferta ważna do końca sierpnia 2022 w sklepie internetowym 3Dconnexion oraz u wybranych partnerów handlowych.