22 kwietnia 20241. Dane osobowe przekazywane przez osoby fizyczne w związku z korzystaniem z portalu działającego pod adresem www.konstrukcjeinzynierskie.pl (dalej jako: „portal”) i/lub z prenumeratą czasopisma Projektowanie i Konstrukcje Inżynierskie (dalej jako „czasopismo”) przetwarzane są przez: ITER Przemysław Zbierski (dalej jako: „administrator”).

2. Niniejsza polityka prywatności ma zastosowanie do danych osobowych użytkowników portalu i prenumeratorów czasopisma, a w szczególności osób fizycznych, które prenumerują czasopismo bądź odwiedzają portal.

3.1. Portal wykorzystuje pliki cookies (polityka plików cookies portalu jest dostępna pod adresem: http://www.konstrukcjeinzynierskie.pl/ppc). Dane użytkowników portalu przetwarzane są przez administratora w celu dostosowania portalu do potrzeb użytkowników, tworzenia statystyk oglądalności oraz zabezpieczenia ankiet przed kilkukrotnym głosowaniem tej samej osoby. Administrator nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych użytkowników portalu.
3.2. Zamówienie czasopisma wymaga podania danych osobowych oraz danych adresowych i/lub adresu e-mail zamawiającego. Dane prenumeratorów przetwarzane są przez administratora w celu realizacji prenumeraty i tworzenia statystyk czytelnictwa. Administrator zastrzega sobie także prawo do wysyłania prenumeratorom niezapowiedzianych wiadomości o charakterze informacyjnym. Administrator nie sprzedaje i nie udostępnia danych personalnych czy adresowych prenumeratorów osobom trzecim, z wyjątkiem podmiotów świadczących usługi dystrybucji czasopisma w zakresie niezbędnym do realizacji prenumeraty.

4. Każdy prenumerator czasopisma i użytkownik portalu ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe, a także ich edycji oraz usunięcia, samodzielnie lub poprzez kontakt z administratorem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.