24 czerwca 2024


(artykuł reklamowy)

Drukowanie projektów CAD, grafiki, plakatów reklamowych czy materiałów do punktów sprzedaży to odwieczny problem z szukaniem równowagi miedzy wysoką jakością a akceptowalnymi kosztami. By w tym pomóc Epson opracował paletę drukarek technicznych z serii SC-T, które pozwolą zaspokoić obie potrzeby. Dlaczego warto je wybrać? Oto pięć najważniejszych argumentów!

Atrament = jakość
Druk atramentowy od lat znany jest jako rozwiązanie oferujące najlepsze odwzorowanie barw. W przypadku drukarki Epson SC-T5400  – i innych z rodziny SC-T – za doskonałe rezultaty odpowiada głowica drukująca PrecisionCore, która oferuje zmienną wielkość kropli tuszu (do minimalnej objętości 4 pikolitrów – dzięki temu uzyskać można rozdzielczość 2400x1200). W tym modelu drukuje ona zarówno w czerni, jak i kolorze z wykorzystaniem pigmentowego atramentu UltraChrome XD2, który jest odporny na działanie wody oraz promieniowanie UV. Efekt? Arkusz z projektem używanym nawet w trudnych warunkach pogodowych np. na budowie podczas deszczu, nie ma prawa się rozmazać.

epson obrazek
EPSON SC-T5400

 

Profesjonalny druk... za mniej niż myślisz
Dotychczas dostęp do drukarek technicznych dla wielu biur był ograniczony poprzez wysoki próg wejścia. Natomiast modele SC-T oferują możliwości znane z dużo droższych urządzeń w konkurencyjnej cenie. W kwestii kosztów eksploatacji stosowana przez Epson technologia druku piezoelektrycznego wyeliminowała konieczność podgrzewania podzespołów, co zwiększa ich długowieczność oraz rozwiązuje znany z tradycyjnych atramentówek problem, jakim bywa zatykanie się dysz przy sporadycznych wydrukach. Wszystko to wpływa na maksymalne obniżenie kosztów serwisowych, przy jednoczesnym minimalizowaniu przestojów.

W ramach rodziny SC-T znaleźć można modele w rozmiarach 24 i 36 cali, wyposażone w skaner, jak np. SC-T5400M czy SC-T3400 – niewielkie i nie wymagające stojaka, co pozwala na ich ustawienie na blacie i korzystanie jak z drukarki biurkowej. Z kolei SC-T3100x zamiast kartridży do uzupełniania atramentu wykorzystuje butelki o pojemności 140 ml, co dodatkowo zwiększa płynność pracy i obniża koszty eksploatacji. Tak szeroka paleta dostępnych rozwiązań pozwala bez problemu znaleźć model adekwatny do potrzeb i możliwości każdej firmy.

T3100x Epson
Drukarka SC-T3100x

 

Szybki i wydajny
Model SC-T5400 obok jakości pozwala także cieszyć się doskonałą wydajnością: pierwszy wydruk otrzymujemy już po upływie 22 sekund, a wkłady o pojemności 350 ml zapewniają długą pracę bez konieczności uzupełniania tuszu. Ma to także bezpośredni wpływ na niski koszt związany z pojedynczym wydrukiem. Efektywność znacznie poprawia również technologia weryfikacji dyszy (NVT), która zapobiega mikrouszkodzeniom głowicy. Efekt? Urządzenie zapewnia powtarzalność wydruków na poziomie klasy komercyjnej, praktycznie eliminując dokuczliwe straty nośników oraz tuszu.

Idealny do biura
24 czy 36-calowa drukarka umieszczana jest w kompaktowej obudowie, co umożliwia wpasowanie jej nawet w niewielką przestrzeń biura czy pracowni – choć w zestawie z większymi modelami otrzymujemy stojak, bez problemu można ją również umieścić na biurku czy półce. Co więcej, urządzenia oferując zaawansowane funkcje do druku LFP, doskonale sprawdza się także w roli biurowej drukarki np. do wydruków w formacie A4 czyA3. Dzięki łączności bezprzewodowej możliwe jest także wygodne przesyłanie dokumentów do drukarki wprost z smartfonów czy tabletów.

Funkcje, które usprawnią Twoją pracę
Seria SC-T powstała przede wszystkim z myślą o profesjonalistach, którzy drukują rysunki CAD, projekty techniczne czy architektoniczne. Np. drukarka SC-T5400 została wyposażona w wiele funkcji usprawniających pracę, w tym: możliwość drukowania bez marginesów, obsługę rolek do 170 mm czy chwyt papieru, który przechwytuje papier po drukowaniu. Dodatkowo urządzenie pozwala na bezpośrednie drukowanie z dysku USB lub innego urządzenia pamięci masowej. Nie zabrakło też ekranu LCD, który dzięki przekątnej 4,3 cala zapewnia przyjazną, intuicyjną obsługę. Urządzenia serii SC-T potwierdzają w praktyce filozofię Epson, w myśl której szerokie możliwości mogą iść w parze z trwałością i druku, i urządzeń, co dodatkowo potwierdza okres ochrony gwarancyjnej wynoszący aż 3 lata.

 

Więcej informacji:
www.epson.pl/professional-graphics

Kontakt:
Grzegorz Mencfel
Business Account Manager – LFP
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 666-837-800