25 czerwca 2024

 

(artykuł reklamowy)

System Schröders safety door program

Projektowanie i produkcja drzwi stalowych i bram przemysłowych, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa to wymagające zadanie. Często zdarza się, że konieczność sprostania obowiązującym normom, przeprowadzenia kompleksowych testów i sam proces projektowy wymagają więcej czasu i nakładów finansowych niż wstępnie zakładano. Za pomocą własnego, unikalnego programu licencjonowania, System Schröders oferuje firmom przemysłowym możliwość rozszerzenia oferty produkcyjnej o zaawansowane, certyfikowane stalowe drzwi, dystrybuowane w całej Europie.

Od ponad 40 lat niemiecka firma System Schröders rozwija rozwiązania w zakresie nowoczesnych, stalowych drzwi na potrzeby zastosowań przeciwpożarowych, antywłamaniowych oraz izolacji akustycznej, które można dostosować na potrzeby nawet najbardziej wymagających zastosowań. Drzwi tego typu spełniają aktualne standardy europejskie, co stanowi dodatkową gwarancję i zapewnia nowe możliwości dla producentów. Obecnie ponad 35 licencjonowanych i certyfikowanych zakładów w Europie i Azji specjalizuje się w produkcji i dystrybucji drzwi System Schröders, czerpiąc korzyści z możliwości uwzględnienia w swojej ofercie najnowocześniejszych rozwiązań drzwiowych.

sch1

Współpraca licencyjna i korzyści dla producentów

Niewątpliwą zaletą systemu licencjonowania dla firm nawiązujących współpracę z System Schröders, dzięki szerokiej gamie rozwiązań drzwiowych, jest możliwość rozpoczęcia produkcji zaraz po zakupie stosownej licencji. Nie ma potrzeby dodatkowych inwestycji i nakładów czasowych na badania, rozwój i testy – wszystkie te etapy zostały już wykonane przez System Schröders. To umożliwia firmom przemysłowym na rozszerzenie oferty produkcyjnej w krótkim czasie, jak też na spełnienie indywidualnych wymogów i pozyskanie nowych klientów w całej Europie.

Licencjonowane produkty obejmują drzwi stalowe o klasie odporności ogniowej EI230, EI260 i EI290, a także drzwi przeciwpożarowe klasy EI2120, E60, E120, E180 i E240, które dzięki modularnej konstrukcji mogą być uzupełnione z dodatkowymi funkcjami, takimi jak ochrona przed dymem klasy Sa i S200 czy ochrona antywłamaniowa do klasy RC4.

Co więcej, System Schröders wspiera wszystkich partnerów licencyjnych rozległą wiedzą i doświadczeniem, jak też nieustannie pracuje nad doskonaleniem oferowanych produktów i rozwiązań, aby sprostać aktualnym normom, takim jak standard EN 16034.

Więcej informacji dla firm przemysłowych, zainteresowanych programem licencjonowania System Schröders na stronie: http://www.system-schroeders.de/lizenz

Zapraszamy do kontaktu:

tel. +49 2431 8084 0

fax: +49 2431 8084 20

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo